Sprachen


Strict Standards: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /usr/www/users/webagej/easyflat2/templates/smartinblack/index.php on line 112

Strict Standards: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /usr/www/users/webagej/easyflat2/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Obchodní podmínky

1 platba :

Ihned po obdržení faktury .

2 obvykle

V současné době máme 4 ubytovny v Mnichově Echingu s kapacitou cca 300 lůžek . Nabízíme Vám ubytování v našich kolejích ve2 - , 3 - , 4 - , nebo nabízí multi - lůžkové pokoje .

3 Ceny a platby

Cena za postel za den se pohybuje mezi € 9.99 a € 18.00 plus 7 % Ceny s DPH jsou založeny na obsazenosti , pronájem a vybavení . 

Ceny pro větší skupiny nebo delší délku pobytu na vyžádání .
Cena zahrnuje úklid , povlečení a všechny vedlejší náklady , jako je elektřina, voda , topení , atd.
Postel je pronájem provize a bez usazenin .
Měsíční nájemné je splatné předem , na začátku aktuálního měsíce a po naší faktury . Je-linávrh zákona není placená 5. v aktuálním měsíci , budeme vypovědět nájem bez dalších okolků a nepřijímá žádné další využití lůžek .

 

výpovědní doba :

Výpovědní lhůta je 30 dní při pokojů 10 pracovních dnů , u apartmánů . Musí být v písemné formě. Zrušení po uplynutí lhůty bude účtováno 100 % !

Platí od 01.03.2007

Společnost Easy Flat - Správa a leasing provozuje koleji ,postel pronájem je bez provize . Neexistuje záloha požadována

1 Na pronájem sazby pro příslušné období a kalendářních měsíců Zeptejte se nás .

2 Rezervace musí být provedena písemně, s uvedením přesné doby pronájmu k nám . To je závazné po fakturaci pro nájemce . Povodí a Einmietungen jsou po předchozí domluvě s vedením hostelu je to možné !

3 Naše účetní závěrka je sestavena měsíčně předem a zaslat poštou na nájemce. Stížnosti na našich faktur jsou oznámeny nás okamžitě písemně . Nájemné za pronájem období kratší než jeden měsíc jsou splatné předem na pobytu řádek .

Příslušnost pro obě strany je v Mnichově .

4 Kolej nájemné v plné výši měsíčně předem za úplatu , a musí

až 3 být přijata v měsíci s provozovatelem . Je-linájemce platby nebyly provedeny podle výše uvedeného data , můžepronajímatel vyčistit místnost . V zúčtované položky jsou uloženy po dobu 3 měsíců v uzamčené sklepní místnosti pro sběr . Za to, že položky pro nájemce musí být likvidován spolu s náklady . Rezervace provedena písemně nám dává přesný doba pronájmu . To je závazné , non -compliance storno poplatek ve výši 50 % ze sjednané ceny pronájmu bude díky !

5 Pokudpronajmout vydána zcela nebo zčásti , před vypršením smlouvy , takže není splacení nárok na nájemce . Doba nájmu může být 1 , 2 , 3 týdny nebo 1 měsíc nebo více . U měsíčních nájemce ,nájemní obnovena podle předpisů, podle § 6,

6 Změna v počtu lůžek , musí být okamžitě hlášeny k nám . Pokud zjistíme, žeskutečný počet lůžek se liší od dříve publikovaného počtu lůžek , je poskytnuta plná měsíční cenu účtovanou za lůžko není přihlášen . Pokud nám do 20. Budete automaticky přijata dne aktuálního měsíce beze změny od náspočet lůžek pro aktuální měsíc v našem účtu během následujícího měsíce .

Pokus o zvýšení počtu hlášených osob v pokojích nebo apartmánech ze strany obyvatel nebo odpovědný nájemce je nepřípustné a vede k zániku bez předchozího upozornění !

7 Re- vydání v místnosti musí být hlášeny včas faxem nebo e-mailem na nás . Na pozdější reklamace nebude brán zřetel . Za opožděné vrácení klíčů jemanipulační poplatek ve výši 50 EUR , - díky .

8 Vezměte prosím na vědomí , že v naší kolejiúplný zákaz neexistuje . U kuřáků , salonky jsou k dispozici .

Easy Flat - Bast Michaela

4 zařízení

Všechny pokoje jsou vybaveny příslušným počtem lůžek a židle , stůl , skříně a nový lednicí a TV . Sprchy , toalety a kuchyně s možností vaření a kuchyňských dřezů jsou k dispozici v dostatečném počtu na každém patře . Částečně se po místnosti. Každá kolej má pračky a sušičky .

5 vzdání se

Pokoje jsou v souladu se zvykem postaven v předávacím protokolu povodí opět přehnala návrat . V případě, že pokoje mají poškození , vady nebo nečistoty , takženáklady na likvidaci nájemce nebude účtován .

6 Příjezd a Odjezd

Zkontrolujte, zda mají být provedeny během následující doby můžete v 10,00 - 20,00 hodin Podívejte se na čas je 10:00 nejpozději do hodiny

7 pravidlo dům

Pravidla domu jsou odsazeny součástí smlouvy .

8 Domácí zvířata nejsou povolena !

pravidlo dům

Následující domovní řád musí být plně a povinné pro každého, kdo je ubytovaný na koleji

1 zařízení
Všechna zařízení musí být zacházeno s opatrností . Poškození musí být okamžitě hlášeny na správce . Postele a nábytek může být změněna pouze po konzultaci a schválení správce .
Je přísně zakázáno nahradit stávající zámky . Úmyslné poškození nábytku a bytového zařízení mají být vynechány . To zahrnuje zatloukání hřebíků , lepení a rozmazání bytového textilu .
Za veškeré škody z nedbalosti a zaviněně způsobené odpovědnost těch, kteří škodu způsobili , je povinen nahradit náklady na odstranění škod v plné výši . Nesmí láhve nebo jiné předměty jsou poskytovány venku na okenní tabule ( zde se může v nejhorším případě dokonce přijít na smrtelné nehody ) .

Z bezpečnostních důvodů není dovoleno ponechat okna otevřená v době nepřítomnosti ( deště , apod. ) Prosím, naklonit .

Výslovně upozorňujeme na to , že články, přinesl s sebou , když necháte znovu od vás !

Rovněž žádáme Vás na osobní věci, podívat se sami , jak jsme přijmout žádnou odpovědnost za ztrátu nebo poškození !

Sušení prádla v pokojích , apartmánech a obecné pokoje je zakázáno . Pro tento účel stačí stojan vlasů k !

2 Podmínky zbytek
Jakékoliv rušivému hluku je zakázáno v rezidenci . Rádia a televize jsou nastaveny na nízkou hlasitost . Od 22:00 hodin bis 06:00 musí být dodrženy generálního spánek v ložnici . Během této doby se dveře jsou kompletní .

3 Čištění a hygiena
Postele a ložní prádlo jsou třeba o něj pečovat . Prádlo lze měnit každých 14 dní. Nové povlečení mohou být shromažďovány výměnou domovník v úředních hodinách .
Každý uživatel má svůj ( NEN ) Lednička ( krát) udržovat v čistotě . Zkažené potraviny , musí být ihned odstraněny . K vaření se musí čistit po použití . Vaření ve spacích místnostech je přísně zakázáno .
Toalety se musí čistit po každém použití se stanoveným štětcem .
Denní tisk , odpad a zbytky by nikdy neměla být hozen do záchodu . Toaletní papír je třeba přinesl obyvatelům .
Dřezy a sprchy jsou udržovány v čistotě .
Odpadky a odpad všeho druhu , může být vyprázdněna pouze v tomto konkrétním obalu a musí být zlikvidován denně popelnic poskytovány.

4 nemoc
Každý, kdo trpí infekční chorobou , musí okamžitě se poraďte s lékařem , a aby bylo zajištěno , že ostatní obyvatelé nejsou ohroženy . Měla by být stanovena v koleji škůdcům, musí být toto ihned ohlásit na správce .

5 Porušení
Každý, kdo poruší tento domácí řád , může být vyloučen z koleji .

Pronajaté prostory jsou před odběrem zhotovitele , nebo byl vystaven jeho pracovníků, zaměstnanců nebo přičíst k němu obyvatel, profesionální hloubkové čištění . V průběhu čištění je výslovně věnovat pozornost možnému napadení škůdci takových . Jako švábi , blechy , atd .. Zhotovitel tedy předpokládá řádně čištěny a hmyzí škůdce zdarma bytovou jednotku . Jednou týdně pronajatý byt je vyčistit čističem a vyšetřena na viditelném škůdcem . Pokud se v průběhu doby nájmu ze strany dodavatele napadení příkladem nesprávného skladování potravin , např . jako otevřené , rychle se kazících potravin, mimo chladicí zařízení , a kontaminace , způsobené ( fotodokumentace ) je ihned pověřen profesionální hubení škůdců společnosti , aniž by nejprve informovat druhou stranu , aby se zabránilo šíření do jiných jednotek. Náklady hradí dodavatel

6 Právo návodu správce
V ošetřovatelé se doporučuje , aby se ujistil , žedomácí objednávka je dodržována , a mají bezpodmínečné právo na výuku .

 

POZNÁMKA :

Naše stavby a společné prostory jsou pod kamerovým systémem !

Tam nesmí být žádné osoby jsou hlášeny na policii , na non -compliance hrozí sankce až do výše 10.000 € .

Podmínky pronájmu pro firmy a větší kvót :

 

1 Ceny na vyžádání .

2 Rezervace musí být provedena písemně, s uvedením přesné doby pronájmu k nám . Toto je závazný našeho písemného potvrzení na nájemce. Povodí a nájem jsou možné ve všech našich domovů do 20.00 hodin !

3 Účetní závěrka byla připravena předem a zaslat poštou na nájemce. Stížnosti na našich faktur jsou oznámeny nás okamžitě písemně . Příslušnost pro obě strany je v Mnichově .

4 Kolej nájemné měsíčně předem v plné výši k úhradě .

 

2018  easyflat   globbers joomla templates