Sprachen


Strict Standards: Non-static method Joomla\CMS\Application\SiteApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /usr/www/users/webagej/easyflat2/templates/smartinblack/index.php on line 112

Strict Standards: Non-static method Joomla\CMS\Application\CMSApplication::getMenu() should not be called statically, assuming $this from incompatible context in /usr/www/users/webagej/easyflat2/libraries/src/Application/SiteApplication.php on line 275

Podle § 5 TMG :

easyflat
Michaela Bast
Wippenhauser Str. 50a
85402 Kranzberg

Mobil : +49 ( 0 ) 152 - 53698334
Telefon: +49 (0) 8166 9959311
Fax : +49 (0) 8166 9959312 

E-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
web www.easy - flat.com

 

Technická realizace 

Webagentur Probst
Taubenstraße 5
85368 Moosburg an der Isar 

DIČ : . DE262900559

Kontakt :
E-mail : Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.webagentur - probst.de 

Upozornění:

Odpovědnost za obsah

Obsah našich stránek byl vytvořen s velkou péčí . Za správnost, úplnost a aktuálnost obsahu nemůžeme přijmout žádnou odpovědnost . Jako poskytovatel služeb jsme odpovědni podle § 7 odst. 1 TMG pro vlastní obsah na těchto stránkách podle obecných právních předpisů . Podle § § 8 až 10 TMG nejsme povinni jako poskytovatel služeb pro sledování vysílaného nebo uložené cizí informace nebo aby prošetřila okolnosti , které naznačují nezákonné činnosti . Povinnost odstranit nebo zablokovat užívání informací podle obecných právních předpisů zůstávají nedotčeny . Nicméně , je možné pouzerelevantní závazek ode dne znalosti konkrétního protiprávního jednání. Po oznámení těchto porušení , budeme neprodleně odstranit obsah .

Ručení za odkazy

Naše stránky obsahují odkazy na externí webové stránky , nad kterými nemáme žádnou kontrolu . Proto nemůžeme přijmout žádnou odpovědnost za jejich obsah . Příslušný poskytovatel nebo provozovatel stránek je vždy odpovědný za obsah takových odkazovaných stránek. Odkazované stránky byly kontrolovány v okamžiku propojení pro možné porušení zákona . Nelegální obsah byl v době spojení . Stálá kontrola odkazovaných stránek je nesmyslné bez konkrétních důkazů o porušení . Po oznámení o porušování, budeme tyto odkazy odstranit ihned .

copyright

Obsah a díla na těchto stránkách vytvořených provozovatele stránek podléhají německému autorským zákonem . Rozmnožování , zpracování , distribuce a jakýkoliv druh využití mimo hranice autorského práva vyžaduje písemný souhlas příslušného autora nebo tvůrce . Stahování a kopírování těchto stránek je povoleno pouze pro soukromé , nekomerční použití . Pokud jde o obsah není vytvořen provozovatele webových stránek , autorská práva třetích stran . Jakékoliv kopírování nebo jako takové označeny . Pokud stále být vědomi porušení autorského práva , žádáme o nádechem . Po oznámení o porušování, budeme tento obsah okamžitě odstranit .

Zásady ochrany osobních údajů

Použití našich webových stránek je obvykle možné bez poskytnutí osobních údajů . Pokud je na našich stranách osobní data ( jako např. jméno, adresa nebo e - mailové adresy ) , je to tak daleko, jak je to možné na základě dobrovolnosti . Tyto údaje nejsou bez vašeho výslovného souhlasu .

Jsme poukázat na to, že přenos dat prostřednictvím Internetu ( např. při komunikaci e-mailem ) , může mít nedostatky v bezpečnosti . Kompletní ochrana dat proti přístupu třetích stran není možné .

Použití rámci potiskem závazkových zveřejněn kontaktních údajů třetími osobami pro zasílání nevyžádaných reklam a informačních materiálů je tímto výslovně vyloučena . Provozovatelé stránek výslovně právní kroky v případě nevyžádaného propagačních informací , jako jsou spamové e-maily .

2018  easyflat   globbers joomla templates