Fogadtatás!

MONTEUR SZÁLLÁS ÉS APARTMANOK

+49 (0) 152-53698334

 

Impresszum § 5 TMG

easyflat
Michaela Bast
Breslauer Str.3
85386 Eching

Mobile: +49 (0) 152-53698334

E-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
internetowej www.easy - flat.com


realizacja techniczna

Webagentur Probst
Dorfstr.. 4
85410 Haag an der Amper

Numer VAT: . DE262900559 

Kontakt:
e-mail: Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.
www.webagentur - probst.de

 

Zastrzeżenie:

Odpowiedzialność za treść

Zawartość naszych stron zostały stworzone z wielką starannością. Za dokładność, kompletność i aktualność treści nie możemy brać odpowiedzialności. Jako dostawca usług jesteśmy odpowiedzialni zgodnie z § 7 pkt 1 TMG na własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami prawa . Zgodnie z § § 8 do 10 TMG nie jesteśmy zobowiązani jako dostawca usług monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji zagranicznej lub do zbadania okoliczności, które wskazują na bezprawną działalność . Obowiązek usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji w ramach ogólnego prawa pozostają nienaruszone. Jednakistotne zobowiązanie jest możliwe tylko od daty znajomości konkretnego naruszenia. Po otrzymaniu zgłoszenia takich naruszeń , będziemy niezwłocznie usuwać treści .

Odpowiedzialność za linki

Nasza strona zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych , nad którymi nie mamy kontroli . Dlatego nie możemy przyjąć żadnej odpowiedzialności za ich treść. Odpowiedni dostawca lub operator stron jest zawsze odpowiedzialny za zawartość stron z odnośników. Powiązane strony zostały sprawdzone podczas łączenia ewentualnych naruszeń prawa . Nielegalne treści były w momencie łączenia . Stała kontrola stron jest nieuzasadnione bez konkretnych dowodów naruszenia . Na zgłoszenie naruszenia , będziemy niezwłocznie usuwać takie linki .

prawo autorskie

Treści i dzieła na tych stronach stworzonych przez operatora podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu . Powielanie, przetwarzanie, dystrybucję i jakiekolwiek wykorzystywanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody odpowiedniej autora lub twórcy . Pliki do pobrania i kopie tych stron jest dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku . Jeśli chodzi o treść , nie jest tworzony przez operatora strony , praw autorskich osób trzecich . Powielanie lub oznaczone jako takie . Jeśli nadal mieć świadomość naruszenia praw autorskich, prosimy o podpowiedź . Na zgłoszenie naruszenia , będziemy niezwłocznie usuwać takie treści .

Polityka prywatności

Korzystanie z naszej strony internetowej jest zazwyczaj możliwe bez podawania danych osobowych . O ile na naszych stronach dane osobowe ( takie jak nazwisko, adres lub adres e-mail ) , to w miarę możliwości na zasadzie dobrowolności . Dane te nie są bez Twojej wyraźnej zgody .

Zwracamy uwagę, że przesyłanie danych przez Internet (np. przy komunikacji przez e-mail ) może mieć luki w bezpieczeństwie . Pełna ochrona danych przed dostępem osób trzecich nie jest możliwe .

Wykorzystanie ramach obowiązku nadrukiem publikowane dane kontaktowe osób trzecich do wysyłania niechcianych reklam i materiałów informacyjnych jest niniejszym wyraźnie wyłączone . Operatorzy stron kroków prawnych w sposób wyraźny przypadku niezamówionej informacji promocyjnych , takich jak spam e-mail .