Main Menu

Witamy!

MONTEUR ZAKWATEROWANIE I APARTAMENTY

+49 (0) 152-53698334

 

Warunki

1 Płatność :

Natychmiast po otrzymaniu faktury .

2 ogólnie

Obecnie mamy 4 hostele w Monachium Eching o pojemności około 300 łóżek . Oferujemy zakwaterowanie w naszych akademikach w2 - , 3 - , 4 - , lub oferują pokoje wielo -osobowe .

3 Ceny i Płatność

Cena za łóżko za  € 19,80 + 7 % VAT Ceny dotyczą pobytu , wynajmu i wyposażenia .

Ceny dla większych grup lub dłuższej długości pobytu na życzenie.

Cena obejmuje sprzątanie domu , pościel i wszystkie koszty dodatkowe , takie jak prąd, woda , ogrzewanie itp.

Łóżko jest wynajem i złożenia komisji wolne .

Miesięczny czynsz jest płatny z góry , na początku bieżącego miesiąca , a po naszej faktury . Jeżeli rachunek nie jest wypłacane przez 5 -ego bieżącego miesiąca , będziemy wypowiedzieć najem bez zbędnych ceregieli i nie akceptuje dalszego korzystania z łóżek .

okres wypowiedzenia

Okres wypowiedzenia wynosi 30 dni w pokoju 10 dni roboczych , w apartamentach. Musi być na piśmie. Anulowanie rezerwacji po tym terminie będzie opłata w wysokości 100% !

Obowiązuje od 01.01.2023

Firma Easy Flat - Zarządzanie i leasing działa akademika ,wynajem łóżko jest wolne od prowizji . Nie wymagany depozyt

1 Stawki czynszu dla poszczególnych okresów i miesięcy kalendarzowych Proszę nas zapytać .

2 Rezerwacja musi zostać złożone w formie pisemnej , podając dokładny okres najmu do nas. To jest autentyczne po fakturowania dla najemcy . Zlewni i Einmietungen są po wcześniejszym uzgodnieniu z kierownictwem schroniska możliwe !

3 Nasze sprawozdanie finansowe sporządza się co miesiąc z góry i przesłać pocztą do najemcy . Skargi na naszych fakturach są zgłaszane do nas w formie pisemnej niezwłocznie . Czynsze za okres wynajmu mniej niż jeden miesiąc są płatne z góry na linii zamieszkania .

Jurysdykcja dla obu stron jest Monachium .

4 Czynsze w akademikach są w całości co miesiąc z góry do zapłaty i moszczu

do3 być odbierane przez miesiąc z operatorem . Jeślinajemca płatności nie zostały wykonane przez wspomnianą datą ,właściciel może usunąć z pokoju. Rozliczonych przedmioty są przechowywane przez 3 miesiące w zamkniętym pomieszczeniu w piwnicy do kolekcji . Po tym , pozycje dla najemcy należy usunąć z kosztów . Rezerwacji dokonuje się w formie pisemnej do nas podając dokładny okres najmu . To jest autentyczne , niezgodność za anulowanie rezerwacji w wysokości 50 % ustalonej ceny wynajmu będą powodu !

5 Jeżeliwynajmowane wydany w całości lub w części , przed upływem umowy , więc nie ma o zwrot dla najemcy . Okres wynajmu może być 1, 2 , 3 tygodnie lub 1 miesiąc lub dłużej . Na comiesięcznych lokatorów ,najmu przedłużone na mocy przepisów tytułu sekcji 6

6 Zmiana liczby łóżek należy niezwłocznie zgłosić się do nas . Jeśli stwierdzimy, żerzeczywista liczba łóżek różni się od poprzednio podawanej liczby łóżek , zapewniono pełne miesiące naładowany cena za łóżko niezalogowany . Jeśli nam aż 20 Będzie automatycznie wykonane dnia bieżącego miesiąca bez zmian od nasliczba łóżek w bieżącym miesiącu w naszym rachunku na następny miesiąc.

Próba zwiększenia podawanej liczby osób w pokojach i apartamentach przez mieszkańców lub odpowiedzialnego najemcy jest niedozwolone i prowadzi do rozwiązania umowy bez wypowiedzenia !

7 Reedycja pokoju należy zgłosić w terminie faksem lub pocztą e-mail do nas. Późniejsze reklamacje nie będą przyjmowane . Dla spóźnionego zwrotu kluczy jestopłata manipulacyjna w wysokości 50 EUR , - z powodu .

8 Należy pamiętać, że w naszym akademiku istniejecałkowity zakaz . Dla palaczy , salony są dostępne .

Easy Flat - Bast Michaela

4 sprzęt

Pokoje są wyposażone w odpowiednią liczbę łóżek i krzeseł , stolik , szafy i nowe lodówkę i telewizor. Prysznice , toalety i kuchnie z zapleczem kuchennym i zlewy kuchenne są dostępne w wystarczającej liczbie na każdym piętrze . Częściowo z pokoju. Każda z nich ma pralki i suszarki .

5 poddanie się

Pokoje są zgodnie ze zwyczajem zbudowany w protokole przekazania zlewni przetoczyła powrót ponownie. Pomieszczenie powinnomieć uszkodzeń , wad lub zanieczyszczenia , więckoszty unieszkodliwiania najemcy będą pobierane.

Wynajmowanego pomieszczenia są przed pobraniem wykonawcy lub poddane jego pracownicy, pracownicy lub przypisać do niej mieszkańców, profesjonalnym Gruntowne czyszczenie . W trakcie czyszczenia wyraźnie zwrócić uwagę na możliwość ataku szkodników takich . Jak karaluchy , pchły itd ..

Wykonawca przyjmuje zatem odpowiednio oczyszczone i owadów szkodników bezpłatny mieszkaniowej.

Raz w tygodniu wynajmowane mieszkanie jest czyszczony za pomocą odkurzacza i badane pod kątem widocznych szkodników . Jeżeli w trakcie okresu wynajmu przez wykonawcę zachwaszczenia przez przykład niewłaściwego przechowywania żywności , np . jako otwarte, łatwo psującej się żywności poza urządzeniem chłodzącym i zanieczyszczenia, spowodowane ( dokumentacja fotograficzna ) jest natychmiast zlecił profesjonalnej firmy zwalczania szkodników bez wcześniejszego poinformowania o tym drugą stronę , aby zapobiec rozprzestrzenianiu się do innych jednostek. Koszty ponoszone przez wykonawcę.


6 Przyjazd i Odjazd

Sprawdź być wykonane w następujących godzinach można w godzinach 10.00 - 20.00 zegar Sprawdź czas jest 10:00 najpóźniej dobę

7 zasada dom

Zasady domu są wcięte część umowy .

8 Zwierzęta nie są akceptowane !

 

zasada dom

Się następujące zasady i dom w pełni być obowiązkowe dla każdego, kto jest umieszczony w internacie

1 łatwość

Wszystkie meble są do posługiwania się nim . Uszkodzenia należy niezwłocznie zgłosić się do opiekuna . Łóżka i meble mogą być zmieniane tylko po konsultacji i zgody opiekuna .

Jest surowo zabronione , aby zastąpić istniejące zamki. Umyślne uszkodzenie mebli i wyposażenia domowego mają być pominięte . Obejmuje to młotkiem gwoździ , wklejanie i smugi wyposażenia wnętrz .

Za wszelkie szkody spowodowane przez niedbalstwo i zawiniony odpowiedzialność tych, którzy spowodowali szkodę , powinien zrekompensować koszty naprawy szkód w całości . To nie musi butelki lub inne przedmioty są na tablicach na zewnątrz okna (tutaj może w najgorszym przypadku nawet dojść do wypadku śmiertelnego ) .

Ze względów bezpieczeństwa nie wolno zostawić otwarte okna podczas nieobecności (huragany , itp. ) Prosimy aby pochylić .

Chcemy wyraźnie podkreślić, że artykuły z nich przyniósł po raz kolejny opuścić od Ciebie !

Możemy również poprosić o rzeczy osobiste , aby patrzeć się , jak nie ponosimy odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie !

Suszenie prania w pokojach , apartamenty i pokoje ogólne jest zabronione . W tym celu wystarczy, suszarka stojak dostępna!

2 Regulamin reszta

Wszelkie niepokojące hałasu jest zabronione w rezydencji . Radia i telewizory są ustawione na niskim poziomie głośności . Od 22:00 bis 06:00 zegar należy stosować się do snu nocnych w internacie . W tym czasie drzwi są kompletne.

3 Czyszczenie i Higiena

Łóżka i pościel powinny być traktowane z ostrożnością . Pościel mogą być zmieniane co 14 dni . Nowa pościel mogą być gromadzone w zamian dozorca w godzinach pracy urzędu .

Każdy użytkownik ma swój (NEN ) chłodnia ( razy) do utrzymania w czystości . Zepsute jedzenie należy natychmiast usunąć . W kuchni należy czyścić po każdym użyciu. Gotowanie w pomieszczeniach do spania , jest surowo zabronione .

Toalety muszą być czyszczone po każdym użyciu z dołączonym pędzlem.

Gazety , odpady i resztki nie powinny być wyrzucane do toalety . Papier toaletowy ma być wniesione przez mieszkańców .

Umywalki i prysznice są czyste .

Śmieci i odpady z wszelkiego rodzaju mogą być opróżniane tylko w tym konkretnym pojemniku i muszą być usuwane codziennie w pojemnikach przewidzianych .

4 choroba

Każdy, kto cierpi na chorobę zakaźną powinien natychmiast skontaktować się z lekarzem i upewnić się, że inni mieszkańcy nie są zagrożone . Powinna być określona w robactwo akademiku , należy to natychmiast zgłosić się do opiekuna .

5 naruszenia

Każda osoba, która narusza ten porządek w domu, może zostać wydalony z akademika .

6 Stróża prawa obsługi

Opiekunowie są zachęcani , aby upewnić się , że porządek w domu jest przestrzegane i mają bezwarunkowe prawo nauczania.

 

UWAGA :

Nasze budynki i pomieszczenia ogólnodostępne są w ramach nadzoru wideo !

Nie może być żadnych osób są zgłaszane na policję , za nieprzestrzeganie grozi kar do wysokości € 10,000 .

Warunki korzystania z leasingu dla firm i większych kwot :

1 Ceny na zapytanie.

2 Rezerwacja musi zostać złożone w formie pisemnej , podając dokładny okres najmu do nas. To wiąże naszego pisemnego potwierdzenia najemcy . Możliwe są zlewni i wynajem w naszych domach do 20.00 zegar !

3 Sprawozdania finansowe są przygotowywane z wyprzedzeniem i przesłać pocztą do najemcy . Skargi na naszych fakturach są zgłaszane do nas w formie pisemnej niezwłocznie . Jurysdykcja dla obu stron jest Monachium .

4 Akademik w całości wynajmuje miesięcznie z góry do zapłaty .