Main Menu

 

Zgodnie z § 5 TMG

easyflat
Michaela Bast
Breslauer Str.3
85386 Eching

Mobile: +49 (0) 152-53698334

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
internetowej www.easy - flat.com


realizacja techniczna

Webagentur Probst
Dorfstr.. 4
85410 Haag an der Amper

Numer VAT: . DE262900559 

Kontakt:
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.webagentur - probst.de

 

Beherbegungsverordnung

Umsatzsteuersenkung auf Beherbergungsleistungen Bundesfinanzministerium


In einem Schreiben an die Obersten Finanzbehörden der Länder hat das Bundesfinanzministerium
(BMF) die noch offenen Detailfragen zu der seit dem 01.01.2010 geltenden Umsatzsteuersenkung für Beherbergungsleistungen auf 7 Prozent detailliert erläutert. Wir haben die Erläuterungen des BMF für Sie zusammengefasst.

Welche Beherbergungsbetriebe sind von der Umsatzsteuersenkung begünstigt? Nach § 12 Abs. 2 Nr. 11 Umsatzsteuergesetz findet der reduzierte Umsatzsteuersatz von 7 Prozent Anwendung auf alle „Umsätze, die bei der Vermietung von Wohn- und Schlafräumen, die ein Unternehmer zur kurzfristigen Beherbergung von Fremden bereithält, erzielt“. Begünstigt sind nicht nur die Umsätze des klassischen Hotelgewerbes, sondern auch kurzfristige Beherbergungen (bis 6 Monate) in Pensionen, Fremdenzimmern, Ferienwohnungen, Ferienhäusern und vergleichbaren Einrichtungen. Danach 19 Prozent.

 

Zastrzeżenie:

Odpowiedzialność za treść

Zawartość naszych stron zostały stworzone z wielką starannością. Za dokładność, kompletność i aktualność treści nie możemy brać odpowiedzialności. Jako dostawca usług jesteśmy odpowiedzialni zgodnie z § 7 pkt 1 TMG na własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi przepisami prawa . Zgodnie z § § 8 do 10 TMG nie jesteśmy zobowiązani jako dostawca usług monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji zagranicznej lub do zbadania okoliczności, które wskazują na bezprawną działalność . Obowiązek usunięcia lub zablokowania korzystania z informacji w ramach ogólnego prawa pozostają nienaruszone. Jednakistotne zobowiązanie jest możliwe tylko od daty znajomości konkretnego naruszenia. Po otrzymaniu zgłoszenia takich naruszeń , będziemy niezwłocznie usuwać treści .

Odpowiedzialność za linki

Nasza strona zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych , nad którymi nie mamy kontroli . Dlatego nie możemy przyjąć żadnej odpowiedzialności za ich treść. Odpowiedni dostawca lub operator stron jest zawsze odpowiedzialny za zawartość stron z odnośników. Powiązane strony zostały sprawdzone podczas łączenia ewentualnych naruszeń prawa . Nielegalne treści były w momencie łączenia . Stała kontrola stron jest nieuzasadnione bez konkretnych dowodów naruszenia . Na zgłoszenie naruszenia , będziemy niezwłocznie usuwać takie linki .

prawo autorskie

Treści i dzieła na tych stronach stworzonych przez operatora podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu . Powielanie, przetwarzanie, dystrybucję i jakiekolwiek wykorzystywanie poza granicami praw autorskich wymaga pisemnej zgody odpowiedniej autora lub twórcy . Pliki do pobrania i kopie tych stron jest dozwolone tylko do prywatnego, niekomercyjnego użytku . Jeśli chodzi o treść , nie jest tworzony przez operatora strony , praw autorskich osób trzecich . Powielanie lub oznaczone jako takie . Jeśli nadal mieć świadomość naruszenia praw autorskich, prosimy o podpowiedź . Na zgłoszenie naruszenia , będziemy niezwłocznie usuwać takie treści .

Polityka prywatności

Korzystanie z naszej strony internetowej jest zazwyczaj możliwe bez podawania danych osobowych . O ile na naszych stronach dane osobowe ( takie jak nazwisko, adres lub adres e-mail ) , to w miarę możliwości na zasadzie dobrowolności . Dane te nie są bez Twojej wyraźnej zgody .

Zwracamy uwagę, że przesyłanie danych przez Internet (np. przy komunikacji przez e-mail ) może mieć luki w bezpieczeństwie . Pełna ochrona danych przed dostępem osób trzecich nie jest możliwe .

Wykorzystanie ramach obowiązku nadrukiem publikowane dane kontaktowe osób trzecich do wysyłania niechcianych reklam i materiałów informacyjnych jest niniejszym wyraźnie wyłączone . Operatorzy stron kroków prawnych w sposób wyraźny przypadku niezamówionej informacji promocyjnych , takich jak spam e-mail .

 

Warunki

1 Płatność :

Natychmiast po otrzymaniu faktury .

2 ogólnie

Obecnie mamy 4 hostele w Monachium Eching o pojemności około 300 łóżek . Oferujemy zakwaterowanie w naszych akademikach w2 - , 3 - , 4 - , lub oferują pokoje wielo -osobowe .

3 Ceny i Płatność

Cena za łóżko za  € 19,80 + 7 % VAT Ceny dotyczą pobytu , wynajmu i wyposażenia .

Ceny dla większych grup lub dłuższej długości pobytu na życzenie.

Cena obejmuje sprzątanie domu , pościel i wszystkie koszty dodatkowe , takie jak prąd, woda , ogrzewanie itp.

Łóżko jest wynajem i złożenia komisji wolne .

Miesięczny czynsz jest płatny z góry , na początku bieżącego miesiąca , a po naszej faktury . Jeżeli rachunek nie jest wypłacane przez 5 -ego bieżącego miesiąca , będziemy wypowiedzieć najem bez zbędnych ceregieli i nie akceptuje dalszego korzystania z łóżek .

okres wypowiedzenia

Okres wypowiedzenia wynosi 30 dni w pokoju 10 dni roboczych , w apartamentach. Musi być na piśmie. Anulowanie rezerwacji po tym terminie będzie opłata w wysokości 100% !

Obowiązuje od 01.01.2023

Firma Easy Flat - Zarządzanie i leasing działa akademika ,wynajem łóżko jest wolne od prowizji . Nie wymagany depozyt

1 Stawki czynszu dla poszczególnych okresów i miesięcy kalendarzowych Proszę nas zapytać .

2 Rezerwacja musi zostać złożone w formie pisemnej , podając dokładny okres najmu do nas. To jest autentyczne po fakturowania dla najemcy . Zlewni i Einmietungen są po wcześniejszym uzgodnieniu z kierownictwem schroniska możliwe !

3 Nasze sprawozdanie finansowe sporządza się co miesiąc z góry i przesłać pocztą do najemcy . Skargi na naszych fakturach są zgłaszane do nas w formie pisemnej niezwłocznie . Czynsze za okres wynajmu mniej niż jeden miesiąc są płatne z góry na linii zamieszkania .

Jurysdykcja dla obu stron jest Monachium .

4 Czynsze w akademikach są w całości co miesiąc z góry do zapłaty i moszczu

do3 być odbierane przez miesiąc z operatorem . Jeślinajemca płatności nie zostały wykonane przez wspomnianą datą ,właściciel może usunąć z pokoju. Rozliczonych przedmioty są przechowywane przez 3 miesiące w zamkniętym pomieszczeniu w piwnicy do kolekcji . Po tym , pozycje dla najemcy należy usunąć z kosztów . Rezerwacji dokonuje się w formie pisemnej do nas podając dokładny okres najmu . To jest autentyczne , niezgodność za anulowanie rezerwacji w wysokości 50 % ustalonej ceny wynajmu będą powodu !

5 Jeżeliwynajmowane wydany w całości lub w części , przed upływem umowy , więc nie ma o zwrot dla najemcy . Okres wynajmu może być 1, 2 , 3 tygodnie lub 1 miesiąc lub dłużej . Na comiesięcznych lokatorów ,najmu przedłużone na mocy przepisów tytułu sekcji 6

6 Zmiana liczby łóżek należy niezwłocznie zgłosić się do nas . Jeśli stwierdzimy, żerzeczywista liczba łóżek różni się od poprzednio podawanej liczby łóżek , zapewniono pełne miesiące naładowany cena za łóżko niezalogowany . Jeśli nam aż 20 Będzie automatycznie wykonane dnia bieżącego miesiąca bez zmian od nasliczba łóżek w bieżącym miesiącu w naszym rachunku na następny miesiąc.

Próba zwiększenia podawanej liczby osób w pokojach i apartamentach przez mieszkańców lub odpowiedzialnego najemcy jest niedozwolone i prowadzi do rozwiązania umowy bez wypowiedzenia !

7 Reedycja pokoju należy zgłosić w terminie faksem lub pocztą e-mail do nas. Późniejsze reklamacje nie będą przyjmowane . Dla spóźnionego zwrotu kluczy jestopłata manipulacyjna w wysokości 50 EUR , - z powodu .

8 Należy pamiętać, że w naszym akademiku istniejecałkowity zakaz . Dla palaczy , salony są dostępne .

Easy Flat - Bast Michaela

4 sprzęt

Pokoje są wyposażone w odpowiednią liczbę łóżek i krzeseł , stolik , szafy i nowe lodówkę i telewizor. Prysznice , toalety i kuchnie z zapleczem kuchennym i zlewy kuchenne są dostępne w wystarczającej liczbie na każdym piętrze . Częściowo z pokoju. Każda z nich ma pralki i suszarki .

5 poddanie się

Pokoje są zgodnie ze zwyczajem zbudowany w protokole przekazania zlewni przetoczyła powrót ponownie. Pomieszczenie powinnomieć uszkodzeń , wad lub zanieczyszczenia , więckoszty unieszkodliwiania najemcy będą pobierane.

Wynajmowanego pomieszczenia są przed pobraniem wykonawcy lub poddane jego pracownicy, pracownicy lub przypisać do niej mieszkańców, profesjonalnym Gruntowne czyszczenie . W trakcie czyszczenia wyraźnie zwrócić uwagę na możliwość ataku szkodników takich . Jak karaluchy , pchły itd ..

Wykonawca przyjmuje zatem odpowiednio oczyszczone i owadów szkodników bezpłatny mieszkaniowej.

Raz w tygodniu wynajmowane mieszkanie jest czyszczony za pomocą odkurzacza i badane pod kątem widocznych szkodników . Jeżeli w trakcie okresu wynajmu przez wykonawcę zachwaszczenia przez przykład niewłaściwego przechowywania żywności , np . jako otwarte, łatwo psującej się żywności poza urządzeniem chłodzącym i zanieczyszczenia, spowodowane ( dokumentacja fotograficzna ) jest natychmiast zlecił profesjonalnej firmy zwalczania szkodników bez wcześniejszego poinformowania o tym drugą stronę , aby zapobiec rozprzestrzenianiu się do innych jednostek. Koszty ponoszone przez wykonawcę.


6 Przyjazd i Odjazd

Sprawdź być wykonane w następujących godzinach można w godzinach 10.00 - 20.00 zegar Sprawdź czas jest 10:00 najpóźniej dobę

7 zasada dom

Zasady domu są wcięte część umowy .

8 Zwierzęta nie są akceptowane !

 

zasada dom

Się następujące zasady i dom w pełni być obowiązkowe dla każdego, kto jest umieszczony w internacie

1 łatwość

Wszystkie meble są do posługiwania się nim . Uszkodzenia należy niezwłocznie zgłosić się do opiekuna . Łóżka i meble mogą być zmieniane tylko po konsultacji i zgody opiekuna .

Jest surowo zabronione , aby zastąpić istniejące zamki. Umyślne uszkodzenie mebli i wyposażenia domowego mają być pominięte . Obejmuje to młotkiem gwoździ , wklejanie i smugi wyposażenia wnętrz .

Za wszelkie szkody spowodowane przez niedbalstwo i zawiniony odpowiedzialność tych, którzy spowodowali szkodę , powinien zrekompensować koszty naprawy szkód w całości . To nie musi butelki lub inne przedmioty są na tablicach na zewnątrz okna (tutaj może w najgorszym przypadku nawet dojść do wypadku śmiertelnego ) .

Ze względów bezpieczeństwa nie wolno zostawić otwarte okna podczas nieobecności (huragany , itp. ) Prosimy aby pochylić .

Chcemy wyraźnie podkreślić, że artykuły z nich przyniósł po raz kolejny opuścić od Ciebie !

Możemy również poprosić o rzeczy osobiste , aby patrzeć się , jak nie ponosimy odpowiedzialności za utratę lub uszkodzenie !

Suszenie prania w pokojach , apartamenty i pokoje ogólne jest zabronione . W tym celu wystarczy, suszarka stojak dostępna!

2 Regulamin reszta

Wszelkie niepokojące hałasu jest zabronione w rezydencji . Radia i telewizory są ustawione na niskim poziomie głośności . Od 22:00 bis 06:00 zegar należy stosować się do snu nocnych w internacie . W tym czasie drzwi są kompletne.

3 Czyszczenie i Higiena

Łóżka i pościel powinny być traktowane z ostrożnością . Pościel mogą być zmieniane co 14 dni . Nowa pościel mogą być gromadzone w zamian dozorca w godzinach pracy urzędu .

Każdy użytkownik ma swój (NEN ) chłodnia ( razy) do utrzymania w czystości . Zepsute jedzenie należy natychmiast usunąć . W kuchni należy czyścić po każdym użyciu. Gotowanie w pomieszczeniach do spania , jest surowo zabronione .

Toalety muszą być czyszczone po każdym użyciu z dołączonym pędzlem.

Gazety , odpady i resztki nie powinny być wyrzucane do toalety . Papier toaletowy ma być wniesione przez mieszkańców .

Umywalki i prysznice są czyste .

Śmieci i odpady z wszelkiego rodzaju mogą być opróżniane tylko w tym konkretnym pojemniku i muszą być usuwane codziennie w pojemnikach przewidzianych .

4 choroba

Każdy, kto cierpi na chorobę zakaźną powinien natychmiast skontaktować się z lekarzem i upewnić się, że inni mieszkańcy nie są zagrożone . Powinna być określona w robactwo akademiku , należy to natychmiast zgłosić się do opiekuna .

5 naruszenia

Każda osoba, która narusza ten porządek w domu, może zostać wydalony z akademika .

6 Stróża prawa obsługi

Opiekunowie są zachęcani , aby upewnić się , że porządek w domu jest przestrzegane i mają bezwarunkowe prawo nauczania.

 

UWAGA :

Nasze budynki i pomieszczenia ogólnodostępne są w ramach nadzoru wideo !

Nie może być żadnych osób są zgłaszane na policję , za nieprzestrzeganie grozi kar do wysokości € 10,000 .

Warunki korzystania z leasingu dla firm i większych kwot :

1 Ceny na zapytanie.

2 Rezerwacja musi zostać złożone w formie pisemnej , podając dokładny okres najmu do nas. To wiąże naszego pisemnego potwierdzenia najemcy . Możliwe są zlewni i wynajem w naszych domach do 20.00 zegar !

3 Sprawozdania finansowe są przygotowywane z wyprzedzeniem i przesłać pocztą do najemcy . Skargi na naszych fakturach są zgłaszane do nas w formie pisemnej niezwłocznie . Jurysdykcja dla obu stron jest Monachium .

4 Akademik w całości wynajmuje miesięcznie z góry do zapłaty .